Cumhuriyet Koşusu 2017 - II. Halk Koşusu

28 Ekim 2017 Cumartesi günü ikinci defa düzenlenen Yalova Bahçeşehir Koleji Halk Koşusu Cumhuriyetimizin 94. yıl dönümünde büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Cumhuriyet Koşusu 2017 - II. Halk Koşusu

› Cumhuriyet Koşusu 2017 - II. Halk Koşusu ›

Cumhuriyet Koşusu 2017 - II. Halk Koşusu

28 Ekim 2017 Cumartesi günü ikincisi düzenlenen Yalova Bahçeşehir Koleji Halk Koşusu ( Cumhuriyet Koşusu ) Cumhuriyetimizin 94. yıl dönümünde büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Yeni yetişen nesildeki sağlık sorunlarına ve buna karşı spor kültürünün yaygınlaşması konusuna dikkat çekilerek, KALİTELİ HAYAT HAREKETLE BAŞLAR sloganıyla gerçekleşen Yalova Bahçeşehir Koleji Halk Koşusu'na, Yalova Bahçeşehir velileri, öğrencileri ve halktan katılımlar oldu.


Özel Yalova Bahçeşehir Okulları tarafından organize edilen II. Cumhuriyet Koşusu'nda sporcuların yanı sıra halkın her kesiminden ve yaş grubundan da katılım vardı.

Yalova Öğretmenevi önünden başlayan koşu Cumhuriyet Meydanı'nda sona erdi.

Ödül töreninde konuşma yapan Yalova Bahçeşehir Koleji ve Acar Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR; Yalova Bahçeşehir Koleji Halk Koşusu'nun her yıl geleneksel olarak yapılmasını planladıklarını belirtirken halk koşusuna katılan veli , öğrenci ve tüm Yalova halkına teşekkür ederek, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park