Birey Olmak Kadar Takım Olabilmek de Önemlidir

DÜNYA ŞAMPİYONASI'NA GİDECEK RAKETLERE ve ROBOTİK TAKIMINA ÖDÜL

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Birey Olmak Kadar Takım Olabilmek de Önemlidir

› Birey Olmak Kadar Takım Olabilmek de Önemlidir ›

Birey Olmak Kadar Takım Olabilmek de Önemlidir

23 - 25 Şubat 2018 tarihlerinde Nevşehir Avanos'ta yapılan Liseler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası'na Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi damga vurdu. Müsabakalara kız ve erkek takımıyla katılan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi çifte şampiyonluk yaşatarak Türkiye Şampiyonu oldu.
Türkiye Şampiyonluğunun ardından Malta'da düzenlenecek Dünya Şampiyonasında Türkiye'yi temsil edecek olan Yalova Bahçehir Koleji Masa Tenisi Takımına Yalova Bahçeşehir Koleji'nde ödül töreni düzenlendi. 


Ayrıca Bilim Kahramanları derneğinin düzenlediği, 81 ülkede 250 bin öğrencinin katılımı ile her yıl gerçekleşen FLL - First Lego League turnuvasına katılan Yalova Bahçeşehir Koleji Robotik Takımı Legoların Efendileri " İlham Verici Takım " ödülüne layık görüldü. 


Yalova Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR'ın da hazır bulunduğu, Türkiye Şampiyonu raketleri kutlamak ve ödüllerini takdim etmek üzere törene Yalova Cumhuriyet Başsavsıcı Sayın Yıldırım ÖZGÜR, Kadıköy Belediye Başkanı Sayın Mehmet ŞAHİN, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Metin KAPLAN, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sayın Osman ULUKAYA, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Halil DAL, Necmettin Erbakan Sosyal Bilimler Müdürü Sayın Orhan BAŞAR, Şehit Osman Altınkuyu Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Sedat OYMAK, Yalova Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Sayın Mustafa ÖZKAN katıldılar. 


Düzenlenen törene katılan Yalova Protokol Üyeleri; Türkiye Şampiyonu Masa Tenisi Takımı öğrencilerine ve Robotik Takımı öğrencilerine çeşitli hediyeler takdim ettiler. Bu güzel tablodan çok gururlandığını belirterek; Malta'da düzenlenecek Dünya Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil edecek olan Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Masa Tenisi Takımına başarılar dilediler. Robotik Takımını da tebrik ederek başarılarla yollarına devam etmelerini temenni ettiler.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park