Almila AYDIN Öğrencilerimizle Buluştu

Ortaokul öğrencilerimiz yazar Almila AYDIN ile atölye çalışması yaptı.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Almila AYDIN Öğrencilerimizle Buluştu

› Almila AYDIN Öğrencilerimizle Buluştu ›

Almila AYDIN Öğrencilerimizle Buluştu

İtalya'da yaşamakta olan yazar Almila AYDIN bizleri onurlandırarak ortaokul 5. ve 7. sınıf öğrencilerimizle buluşmak için okulumuza geldi. Kendisine ait " Kadim Şehrin Şifreleri " adlı kitabı 5. sınıf öğrencilermizle, " Esrarengiz Kelimeler " kitabını ise 7. sınıf öğrencilerimizle irdeledi.

5. sınıf öğrencilerimiz Türkçe derslerinde okudukları " Kadim Şehrin Şifreleri " kitabının yazarı Almıla AYDIN ile keyifli bir atölye çalışması gerçekleştirdi. Öğrencilerimiz, yazarımızın verdiği ipuçlarından yola çıkarak "Kadim Şehir" İstanbul'un şifrelerini çözmeye çalıştı. Çalışmanın sonunda öğrencilerimiz Almıla AYDIN'a kitaplarını imzalatma fırsatı da buldular.

7. sınıf öğrencilerimiz de keyifle okudukları "Esrarengiz Kelimeler" kitabının yazarı Almıla AYDIN ile eğlenceli bir söyleşi gerçekleştirdi. Esrarengiz kelimelerin Sırrı o kadar etkileyici oldu ki, sırrı çözmeye çalışan öğrencilerimiz Türk ve dünya edebiyatının ünlü isimlerini tanıma fırsatı da buldu.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park