Milli Takım Sporcularımız Malta'da Düzenlenen Dünya Şampiyonası'nda Yarışıyor

23 - 25 Şubat 2018 tarihlerinde Nevşehir Avanos'ta yapılan Masa Tenisi Liseler Türkiye Şampiyonası'nda Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi hem kızlarda, hem de erkeklerde TÜRKİYE ŞAMPİYONU olarak büyük bir başarıya imza atmıştı.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826

› Milli Takım Sporcularımız Malta'da Düzenlenen Dünya Şampiyonası'nda Yarışıyor ›

Milli Takım Sporcularımız Malta'da Düzenlenen Dünya Şampiyonası'nda Yarışıyor

23 - 25 Şubat 2018 tarihlerinde Nevşehir Avanos'ta yapılan Masa Tenisi Liseler Türkiye Şampiyonası'nda Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi hem kızlarda, hem de erkeklerde TÜRKİYE ŞAMPİYONU olarak büyük bir başarıya imza attı.

Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi 8 - 14 Nisan'da Malta'da yapılacak Liseler Dünya Şampiyonası'nda ülkemizi temsil etmek üzere 7 Nisan Cumartesi yola çıktı.

Milli Takım sporcularımıza bu gururu bizlere yaşattığı için gönül dolusu teşekkür ediyoruz. Devam etmekte olan turnuvada ilk iki maçı galip olarak bitirerek gruplardan çıkmayı garantileyen takımlarımıza başarılar diliyoruz.

İndirilebilir dokümanlar.

Benzer Başlıklar

Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park