Halk Oyunları Gecesi 2018

Yalova Bahçeşehir Koleji Halk Oyunları Yıl Sonu Gösterisi Fatih'ten Mustafa Kemal'e teması ile 24 Mayıs 2018 Perşembe günü RDKM'de gerçekleşti.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826

› Halk Oyunları Gecesi 2018 ›

Halk Oyunları Gecesi 2018

2. sınıftan 11. sınıfa kadar yüz yetmiş (170) öğrencinin görev aldığı projede; İzmir, Denizli, Antalya, Gaziantep, Van, Artvin, Bilecik, Bursa, Bodrum ve Trakya yörelerinden oyunlarını sergileyerek Fatih Sultan Mehmet döneminden başlayarak Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'e kadar geçen zaman anlatıldı.

Koreografisini Yalova Bahçeşehir Koleji Halk Oyunları Eğitmeni Volkan YAŞAR'ın yaptığı "Halk Oyunları Gecesi" izleyenlere heyecanlı anlar yaşatarak unutulmayacak bir geceye sahne oldu.

Gecenin en çok ilgi gören gösterilerinden birisi de veli ve öğretmenlerden oluşan ekibin performansları oldu. Yapılan yorumlarsa "bu gösterinin bugüne kadar düzenlenen en iyi folklör gecesi" olduğu yönündeydi.

Yalova Bahçeşehir Koleji ve Acar Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR gecenin sonunda sahneye davet edildi

Mesut ACAR, bu güzel gecede sahne alan tüm öğrencilerini ve onları hazırlayan öğretmenlerini tebrik etti. Öğrencilerimizin Türkiye ve dünya çapında elde etmiş oldukları akademik, sportif ve sanatsal alandaki başarılarından duyduğu gururu ve mutluluğu dile getirdi.

Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park