AGİS 16
6. sınıflar Ceren ATİK - Duru BİNGÖL - Orkun BORAN
LGS 40
8. sınıflar Sıla SEKMEN - Mehmet Kaan AKIN
LGS 03
7. sınıflar Ramazan Arda TUNÇ
LGS 36
8. sınıflar Mehmet Kaan AKIN
Milli Eğitim Müdürlüğü LGS Kazanımı Değerlendirme Sınavı 14 Mayıs 2019
İL 1. Nihat Kerem ÇAĞLAYAN [ 500 Tam puan ]
İL 2. Irmak Ada BİÇEN
İL 3. Zeynep KOZAKLI - Tuna Yılmaz
İL 4. Ayşe Sare ÖGEDAY
İL 6. Mehmet Kaan AKIN - Göktuğ Tuna ÖZ - Nehir ÇELEP
İL 8. Alp Hakan DAL
İL 9. Sıla SEKMEN
LGS 32 TÖDER
8. sınıflar Zeynep KOZAKLI ( İl Birincisi ) - Mehmet Kaan AKIN ( İl İkincisi ) - Nehir ÇELEP ( İl Beşincisi ) - Sıla SEKMEN ( İl Altıncısı ) - Irmak Ada BİÇEN ( İl Yedincisi )
LGS 34
8. sınıflar Efe ÇAMCI
LGS 33
8. sınıflar Mehmet Kaan AKIN
AGİS 14
6. sınıflar Fidel Arjen GÜNEŞ
AGİS 13
6. sınıflar Duru BİNGÖL - Ceren ATİK - Zehra Ezgi BAĞRIYANIK
LKS 28
8. sınıflar Mehmet Kaan AKIN
AGİS 12
6. sınıflar Zehra Ezgi BAĞRIYANIK
7. sınıflar Murathan SÖZEN - Elif Sude GÜLBEY - Yaşar KURNAZ
LKS 27
8. sınıflar Mehmet Kaan AKIN
AGİS 11
6. sınıflar Duru BİNGÖL
7. sınıflar Kaan DOLGUN - Ramazan Arda TUNÇ
AGİS 10
6. sınıflar Kayra CAMCI
7. sınıflar Emre MANTAR - Murathan SÖZEN - Ramazan Arda TUNÇ
AGİS 09
6. sınıflar Bensu ÇAVUŞOĞLU
7. sınıflar Çınar UZUN
AGİS 08
7. sınıflar Nazlıcan YILMAZ - Ramazan Arda TUNÇ
AGİS 07
5. sınıflar Yiğit DEĞER - Arda LAFCI
6. sınıflar Hazal AKPINAR
AGİS 06
6. sınıflar Mina ERDEM
7. sınıflar Yaşar KURNAZ
AGİS 05
5. sınıflar Mehmet Berke ELİBOL - Miraç KOCABAŞ - Yiğit DEĞER
6. sınıflar Duru BİNGÖL
7. sınıflar Ramazan Arda TUNÇ
TÖDER / 8 Aralık 2018
8. sınıflar Zeynep Kozaklı - Sıla Sekmen - Arda Gül - Refik Ege Sezgin - Alp Hakan Dal - Kaan Büyükerdem - Mehmet Kaan Akın - Miray Karataş - Ayşe Sare Ögeday - Eren Gider - Irmak Ada Biçen - Nehir Çelep Melis Tokat - Efe Çamcı - Ertuğrul Arslan - Melek Gülbaş - Tuna Yılmaz - Göktuğ Tuna Öz - Onat Orhan - Elif Naz Sarıbaş - Nihat Kerem Çağlayan - Emre Kurt - Melisa Sakallı - Kadir Yavuz Beşer - Nisa Öztop - Naz Güler - Sercan İncebiz - Hilal Elif Uzel - Kürşat Şenel
AGİS 04
4. sınıflar Ayça Duru KOSTAK - Azra TEMİZTÜRK - Beliz AKINCI
5. sınıflar Arda LAFCI - Yiğit DEĞER
7. sınıflar Begüm EMRE
AGİS 03 FKB
9. sınıflar Sıla Dilşa DENİZ - Reyhan Berfin BAŞARAN
AGİS 03
2. sınıflar Zeynep Ece ŞENOL - Ahmet Fatih KORKMAM - Neva YILMAZ
3. sınıflar Rüzgar ARICAN - Berkay TAMER - Asya BÜYÜKTURAN - Zeynep Liva AYDIN
7. sınıflar Elif Sude GÜLBEY - Selin Simge KEMERİZ - Emre MANTAR - Ramazan Arda TUNÇ
AGİS 02
2. sınıflar Ahmet Fatih KORKMAM - Mert OKUR - Neva YILMAZ - Zeynep Ece ŞENOL
3. sınıflar Asya BÜYÜKTURAN - Elif Ela SUBAŞI - Kuzey Demir KOÇAL - Rüya Nur KIVILCIM - Rüzgar ARICAN - Zeynep Liva AYDIN
AGİS / İlkokul
2. sınıflar Zeynep Ece ŞENOL - İlya TAĞ - Doruk LAFCI - Ahmet Fatih KORKMAM
3. sınıflar Zeynep Liva AYDIN - Asya BÜYÜKTURAN - Elif Ela SUBAŞI - Çınar ARICAN
4. sınıflar Ayça Duru KOSTAK
LGS 10
8. sınıflar Irmak Ada BİÇEN - Sıla SEKMEN - Arda GÜL
AGİS 02
7. sınıflar Begüm EMRE - Çınar UZUN
AGİS 01
5. sınıflar Arda LAFCI
7. sınıflar Murathan SÖZEN
9. sınıflar Sıla Dilşa DENİZ - Ekin Bahtiyar TOPRAK
Neler Hatırlıyorum Sınavı
2. sınıflar Doruk LAFCI
3. sınıflar Asya BÜYÜKTURAN
4. sınıflar Ayça Duru KOSTAK
7. sınıflar Çınar UZUN - Murathan SÖZEN
2017 - 2018 Dönemi Başarıları >>