Bölge Şampiyonluğu 2019 - Yalova'ya Bir Şampiyonluk Daha Kazandırdık

12 -14 Nisan 2019 tarihlerinde Manisa'da yapılan MEB Okullar arası Yıldızlar Masa Tenisi Bölge Şampiyonasına Yalova'yı temsilen katılan Yalova Bahçeşehir Koleji Masa Tenisi Takımı Bölge Şampiyonu oldu.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Bölge Şampiyonluğu 2019 - Yalova'ya Bir Şampiyonluk Daha Kazandırdık

› Bölge Şampiyonluğu 2019 - Yalova'ya Bir Şampiyonluk Daha Kazandırdık ›

Bölge Şampiyonluğu 2019 - Yalova'ya Bir Şampiyonluk Daha Kazandırdık

12 - 14 Nisan 2019 tarihlerinde Manisa'da yapılan MEB Okullar arası Yıldızlar Masa Tenisi Bölge Şampiyonasına Yalova'yı temsilen katılan Yalova Bahçeşehir Koleji Masa Tenisi Takımı Bölge Şampiyonu oldu.

Müsabakalara Efe Hacıoğlu, Efe Haraç ve Orkun Boran ile katılan Yalova Bahçeşehir Koleji Masa Tenisi Takımı, grubunda karşılaştığı Muğla temsilcisini 3-2 lik skorla yenerek grubunu 1. sırada tamamladı ve ana tabloya kaldı. Ana tablodaki ilk maçında İstanbul temsilcisini 3 - 0, ikinci maçında Manisa temsilcisini 3-0, üçüncü maçında da İstanbul temsilcisini 3 - 0 'lık skorlarla yenerek finale kaldı.

Final müsabakasında da Muğla temsilcisiyle tekrar karşılaşan ekibimiz, müsabakadan 3 - 2 lik skorla galip ayrıp Bölge Birincisi olarak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mesut ACAR yaptığı açıklamada; "sporcularımızı ve antrenörümüzü başarılarından dolayı tebrik ediyorum. Sporcularımızdan yine Türkiye Birinciliği bekliyoruz" dedi.

Doküman
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park