Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

2019 - 2020 Eğitim Öğretim döneminden itibaren Yeditepe Üniversitesi'ni de bünyesinde barındıran İstek Okulları adı altında faaliyet gösterecek olan kurumumuz gerekli çalışmaları tamamlamak üzere.

http://www.yalovabahcesehir.com/Detay2470
Bahçeşehir Koleji Kıyafet Fiyatları ve Kitaplar
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Üniversitemizi Gezdik - Yeditepe Üniversitesi
2019 - 2020 Eğitim Öğretim döneminden itibaren Yeditepe Üniversitesi'ni de bünyesinde barındıran İstek Okulları adı altında faaliyet gösterecek olan kurumumuz gerekli çalışmaları tamamlamak üzere.

2019 - 2020 Eğitim Öğretim döneminden itibaren Yeditepe Üniversitesi'ni de bünyesinde barındıran İstek Okulları adı altında faaliyet gösterecek olan kurumumuz gerekli çalışmaları tamamlamak üzere. Gelecek dönemde dünyanın başarılı üniversiteleri arasında yer alan Yeditepe Üniversitesi ve ilgili fakülteleri gezen lise öğrencilerimiz hedeflerini belirledi.

Yeditepe Üniversitesi, İstanbul'da eğitim veren, İstanbul Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 4142 sayılı yasa ile 1996 yılında kurulan, Yüksek Öğretim Yasası çerçevesinde kamu tüzel kişiliği, mali ve idari özerkliği olan bir vakıf üniversitesidir. Kurucusu Bedrettin Dalan'dır.

Yeditepe Üniversitesi, 13 Fakülte ve 1 Yüksek Okul Müdürlüğünde 64 lisans programıyla akademik faaliyetlerini sürdürüyor. Yeditepe Üniversitesi, öğrencilerine ve akademik kadrosuna global standartlarda akademik kalite ve kampus olanakları sunuyor

Yeditepe Üniversitesi akademik faaliyetlerini Diş Hekimliği, Eczacılık, Eğitim, Fen-Edebiyat, Güzel Sanatlar, Hukuk, İktisadi ve İdari Bilimler, İletişim, Mimarlık, Mühendislik, Sağlık Bilimleri, Tıp ve Ticari Bilimler olmak üzere 13 Fakülte ve 1 Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda 3 bölüm, toplam 64 programda lisans düzeyinde eğitim veriyor. Ayrıca Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi, Eğitim Bilimleri, Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Sosyal Bilimler Enstitüleri bünyesindeki 86 yüksek lisans ve 41 doktora programında lisansüstü düzeyde eğitimlerini yürütüyor. Eğitim dili İngilizce olan Yeditepe Üniversitesi, kurulduğu günden bu yana 26 Ağustos Yerleşimi içerisinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen gençleri hayata hazırlıyor.

Görseller
  • 7938
  • 7937
  • 7936
  • 7935
  • 7934
Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog