SU HAYATTIR

Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Su Hayattır, Su Elde Etme Yolları projesini sunmak üzere Yalova Belediyesindeydi.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
SU HAYATTIR

› SU HAYATTIR ›

SU HAYATTIR

Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Su Hayattır, Su Elde Etme Yolları projesini sunmak üzere Yalova Belediyesindeydi.

Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi 10-B sınıfı öğrencilerinden Berke Barış SARPKAYA arkadaşları yardımıyla ve Edebiyat Öğretmenleri Semiha ÇUR'un danışmanlığında hazırladıkları Su Elde Etme Yolları konulu sunumlarını, Yalova Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut ACAR, Anadolu Lisesi Müdürü Veysel ÇAĞLAR, Matematik Öğretmeni Damla ATAKAN ve Okul Velisi Uzman Dr. Ülkü SARPKAYA'nın hazır bulunduğu ziyarette Yalova Belediye Başkanı Vefa SALMANa sundular.

Su bulma yollarını, atık su ve deniz suyundan temiz su elde etme yöntemlerini, Dünyada ve Türkiyedeki su miktarını, su kaynaklarının uydudan tespit edilme tekniğini, yeraltı sularından yararlanma olanaklarını ve ucuz arıtma sistemlerini bilgisayar ortamında donanımlı bir sunumla belediye başkanımıza aktardılar.
Yalova Belediye Başkanı Vefa SALMAN ilimizde yer altındaki su borularının eskidiğini, boruların tamamının en yakın zamanda değiştirileceğini ve su kaçaklarının da bir kısmının bundan kaynaklandığını belirtti.

Vefa SALMAN öğrencilerin sunumunun çok iyi hazırlandığını belirtip Bahçeşehirli öğrencilere teşekkür etti. Yalova Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut ACAR'a yerel sorunumuza gösterdiği duyarlılıktan dolayı teşekkür ederek Su Hayattır konulu sunumu, Dünya Su Günü nde Yalova Belediyesi ve Yalova Bahçeşehir Koleji işbirliğiyle Yalovamıza tanıtmayı önerdi.

Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park