Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Yalova okullar arası Liseler Gençler Masa Tenisi maçları 29 - 30 Kasım 2016 tarihlerinde Yalova Masa Tenisi Salonu'nda yapıldı.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin232
Bahcesehir kitap ucretleri
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Yalova Bahçeşehir'den Çifte Şampiyonluk
Yalova okullar arası Liseler Gençler Masa Tenisi maçları 29 - 30 Kasım 2016 tarihlerinde Yalova Masa Tenisi Salonu'nda yapıldı.

Yalova okullar arası Liseler (Gençler) Masa Tenisi maçları 29-30 Kasım 2016 tarihlerinde Yalova Masa Tenisi Salonu'nda yapıldı. Müsabakalara Ece Haraç, Ayla Koçal, Çiğdem Köse ve Gözde Göksal ile katılan Özel Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi Masa Tenisi takımı oynadığı bütün maçları 3-0 kazanarak il 1.si oldu ve Bölge Şampiyonasında Yalova'yı temsil etmeye hak kazandı.

Erkeklerde Bilal Selim Tok, Alp Kocabaş, Tugay Şirzat Yılmaz ve Umut Emre Başsan ile mücadele eden Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi oynadığı bütün maçları 3-0 kazanarak, bölge şampiyonasında Yalova'yı temsil etmeye hak kazandı. Müsabakalar sonunda bayan ve erkek raketleri tebrik eden Yalova Bahçeşehir Okulları, Acar Öğretim Kursu ve Etüt Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR; "geçtiğimiz yıllarda da Türkiye Şampiyonu olan Milli Sporcularımızı tebrik ederken bu sene de Türkiye Şampiyonasında okulumuzu ve ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Yalova Bahçeşehir Okulları olarak öğrencilerimizi akademik olarak hayata hazırlarken, sosyal yönden de güçlü bireyler olmaları için sportif ve kültürel faaliyetleri destekliyoruz. Bölge Şampiyonasına katılacak olan ekibimize başarılar dilerim" dedi.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog