Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Spor Genel Müdürlüğü Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında yer alan Okullar Arası Futsal Yıldız müsabakaları 11 Ocak 2017 Çarşamba günü 90. Yıl Spor Salonunda gerçekleştirildi.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin235
öğretmen iş ilanları. öğretmen arayan okullar.
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Futsal İl Üçüncüsü Yalova Bahçeşehir Koleji
Spor Genel Müdürlüğü Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında yer alan Okullar Arası Futsal Yıldız müsabakaları 11 Ocak 2017 Çarşamba günü 90. Yıl Spor Salonunda gerçekleştirildi.

Yalova Bahçeşehir Okulları TEOG Türkiye Birinciliklerinin ardından sesini sporda da duyurmaya devam ediyor. Okullar Arası Futsal Yıldız Erkekler il müsabakalarına katılan Yalova Bahçeşehir Okulları İL ÜÇÜNÇÜSÜ oldu.

Akademik ve Spor alanda Türkiye Şampiyonluklarıyla adını duyuran Yalova Bahçeşehir Okulları, Futsal Müsabakalarında da ilk sıralardaki yerini korudu. Öğrencilerini tebrik ederek başarılarının devamını dileyen Yalova Bahçeşehir Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Mesut ACAR sözlerine şöyle devam etti. 2016-2017 eğitim öğretim yılının her yıl olduğu gibi TEOG Türkiye Şampiyonluğu ile güzel başladığını, spor alanında Masa Tenisinin ardından Futsal il müsabakalarında da güzel derece elde eden okullarıyla, öğrencileriyle gurur duyduklarını Türkiye'de bir marka olduklarını dile getirdi.

Futsal, salon futbolu olarak bilinen ve genel olarak futbola benzese dahi kendine özgü kuralları olan spordur. Futsal kelimesi temel olarak kapalı alan futbolu anlamına gelen Portekizce "Futebol de Salao" veya İspanyolca "Futbol de Sala" kelimelerinden gelmektedir. FIFA tarafından tanınan tek resmi kapalı alan futbol oyunu olan Futsal, futbola göre daha dar bir alanda ve çok daha yüksek bir tempoda oynanır.

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog