Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Masa Tenisi Türkiye En İyi 16'lar Gençler - Yıldızlar Şampiyonasında Yalova'nın Başarılı Sporcuları 2 Altın, 1 Gümüş, 2 Bronz Madalya elde ederek zaferlerine bir yenisini daha ekledi.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin567
Ilköğretim dersleri nelerdir? ilkokul ders anlatım siteleri
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Türkiye'nin En İyileri Bizim Çocuklarımız !
Masa Tenisi Türkiye En İyi 16'lar Gençler - Yıldızlar Şampiyonasında Yalova'nın Başarılı Sporcuları 2 Altın, 1 Gümüş, 2 Bronz Madalya elde ederek zaferlerine bir yenisini daha ekledi.

Masa Tenisi Türkiye En İyi 16’lar Gençler-Yıldızlar Şampiyonasında Yalova'nın Başarılı Sporcuları 2 Altın, 1 Gümüş, 2 Bronz Madalya elde ederek zaferlerine bir yenisini daha ekledi.

18 - 19 Mart tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen Türkiye Masa Tenisi Fedarasyonu (TMTF) Yıldız&Genç EN İYİ 16’LAR Şampiyonasına Yalova'lı raketler Gençler Kategorisine yine damga vurdu. Türkiye'nin en iyi sporcularının yarıştığı ve Milli Takım oyuncularının belirlendiği Şampiyonada Genç Erkekler Kategorisinde ilk 4 sporcunun da Yalova Bahçeşehir Koleji öğrencilerinden oluşması,

1. Tugay Şirzat Yılmaz,
2. Bilal Selim Tok,
3. Ekin Bahtiyar Toprak,
4. Yücel Ocak ve Genç Kızlar kategorisinde yine Yalova Bahçeşehir Koleji'nin başarılı öğrencisi Ece Haraç’ın turnuvayı birinci bitirerek Şampiyon olması turnuvaya damga vurdu.

Yalova Bahçeşehir Koleji ve Milli Takım Antrenörü Bayram Ali Yıldız;
"Emeklerimizin karşılığını aldığımız için gururlu ve mutluyuz. 18 - 19 Mart tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen Türkiye Masa Tenisi Fedarasyonu (TMTF) Yıldız ve Genç  EN İYİ 16’LAR Şampiyonasında okulumuz öğrencileri Gençler Kategorisine yine damga vurmuştur. Yalova Masa Tenisi camiasına hayırlı olsun. Çok büyük gurur ve mutluluk yaşıyoruz. Türkiye Masa Tenisi Federasyonu (TMTF) faaliyetlerinin en önemlisi ve gerçekten zor bir turnuva. Adından da anlaşıldığı gibi Türkiye'nin En İyi 16 sporcusunun birbirleriyle karşılaştığı ve sonucunda Türkiye'nin En İyisinin ve Milli Takım Sporcularının belirlendiği bir Şampiyona. Türkiye'nin En İyi sporcularının yarıştığı ve Milli Takım oyuncularının belirlendiği şampiyonada Genç Erkekler Kategorisinde ilk 4 sporcunun da okulumuz öğrencilerinden oluşması, 1.Tugay Şirzat Yılmaz, 2.Bilal Selim Tok, 3.Ekin Bahtiyar Toprak, 4.Yücel Ocak ve Genç Kızlar Kategorisinde yine okulumuzun başarılı öğrencisi Ece Haraç’ın turnuvayı birinci bitirerek Şampiyon olması çok büyük ve önemli bir başarıdır. Derece alan, tüm başarılı sporcuları tebrik ediyoruz. Tüm sporcularımızla gurur duyuyoruz. Çok yetenekli ve çalışkan sporculara sahibiz. İnanıyoruz ki başarılı gençlerimiz destek sağlandığında, Avrupa da ülkemizi en iyi şekilde temsil edecekler.
Başta okulumuz Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mesut ACAR'ı, okulumuz idarecilerini, sporcu ailelerini, salonda çocuklarımıza partnerlik yapan büyüklerimizi, kulübümüz yöneticilerini, spor müdürlüğümüzü kutluyor, destek, ilgi ve katkıları için herkese teşekkür ediyoruz"

dedi.

Görseller
  • 6684
Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog