Site Haritası Site MAP Robot

Ne nerede? Sitede neler var? İş başvurusu. İnsan kaynakları.

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
Site Haritası - Yardım

› Site Haritası ve Yardım ›

Sık Sorulan Sorular
 • Site içi arama nasıl yapılmalı?
  1. Sağlıklı sonuç elde etmek için doğru yazılmış ve en az 4 karakterden oluşan kelimeler kullanılmalıdır. Doğru seçilmiş kelime grupları veya cümleler daha kesin sonuç verse de, imla ve dizilişle ilgili farklılıklar nedeni ile sonuç alınamayabilir.
 • Nasıl iş başvurusu yapabilirim?
  1. Kurumsal Linked IN hesabımızla iletişime geçtikten sonra; iletişim formu doldurarak bilgi verebilirsiniz. İletişim formu ile yapacağınız bilgilendirme sonucu size geri dönüş yapılacaktır.
Gizlilik Politikası
 • Veri toplama ve paylaşım.
  1. Sitemizde yayın kalitesini iyileştirebilmek amacı ile çerez{cookie} kullanılmakta ve yazılım desteği ile tarayıcı bilgileri alınmaktadır. Bunun dışında iletişim kurmak isterseniz sizin belirlediğiniz kişisel veriler sisteme kaydedilmektedir.

   Bu sitede toplanan veri tamamı ile yazılım iyileştirme amacı ile kullanılmakta ve asla ticari amaçlı olarak üçüncü şahıslara pazarlanmamaktadır.
 • Servis sağlayıcı ve sistem yapısı.
  1. Sitelerimiz Bilişim Park tarafından yayın yapmakta ve tamamı lisanslanmış ürünlere sahip olarak, 1(bir) asıl ve 1(bir) yedek (yurtiçi/yurtdışı) sunucu üzerinden hizmet vermektedir.

   Site içeriği Acar Eğitim Kurumları tarafından oluşturulmaktadır. Sitede yer alan içerikler kurumumuzdan izin alınarak ve kaynak gösterilmek koşulu ile kullanıma açıktır.
 • Yasal yükümlülükler ve yaptırım.
  1. Tamamen yasal yükümlülüklere bağlı kalarak, kişisel gizlilik çerçevesinde, kullanıcı odaklı olarak sitemizde yer alan yapay zeka tarafından temin edilmiş veriler asla paylaşıma açık değildir.

   Sitede yer alan fotoğraf, doküman ve bilgiler için kişisel izinler alınmıştır. Sistem tarafından kontrol edilen bu içeriğin izinsiz kullanılması suçtur.

   Kişisel hakların ihlali ve/veya marka ihlalleri karşısında sözlü/yazılı ihtar sonrasında gerekli işlemler gerçekleştirilmelidir. Aksi durumlarda ise resmi tahkikat yolu açıktır.
Dünyada üretimden ekonomiye, politikadan iletişime tüm alanlarda yeni paradigmaların yerleşmeye başladığı günümüzde eğitim de dönüşüyor, değişiyor. Tüm üretim, tüketim, iş yapma şekilleri, hatta günlük hayat rutinlerinin değiştiği dünyamızda geleceğin bireylerini geçmiş yüzyılın eğitim anlayışıyla yetiştirmek mümkün değil, doğru değil. İşte bu nedenle dünya okulu vizyonumuzun bir parçası olarak eğitimin şifrelerini değiştiriyor, geleceğin eğitimini bugün Bahçeşehir Okulları öğrencilerine sunuyoruz. Bahçeşehir Okulları dünyanın önde gelen ülkelerinde uygulanmaya başlayan eğitim anlayışının Türkiye’de öncülüğünü yaparken dünya eğitim sektörüne de örnek olan eğitim modelleri uyguluyor. Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park