Yalova Yaz Okulu, Yüzme ve Spor Kursları ücretleri

En güzel yaz okulu ve yaz altivitesi. Yalova Yaz Kampı programı ve fiyatlar.

Yaz kampı, yaz dil kursları, yüzme kursları. Spor okulu. Tatil kampı. Öğrenci yaz tatili

http://www.yalovabahcesehir.com Bahçeşehir Koleji YALOVA
0226 811 5826
Yaz Okulu, Yaz Kampı, Yaz Kursları Yalova Yaz Etkinlikleri

› Yaz Okulu ve Yaz Kursları ›

Yaz Okulu

Her yıl yaz aylarında düzenlenen "Yaz Okulu" programımızda 5 - 14 yaş aralığındaki katılımcılara keyifli bir tatil aktivitesi sağlanmaktadır.

Bedensel aktiviteler, sportif etkinlikler ve dil eğitiminin ağırlıkta olduğu kurslarda katılımcıların her yönden kendilerini tanıma, ilgi alanlarını ortaya çıkarma ve yeteneklerini geliştirme fırsatı sunulmaktadır.

Katılımcılar kendi yaş gruplarına göre ayrı eğitimler almakta, ortak programlarda ise diğer yaş grupları ile planlı eğitimlere dahil edilmektedir. Sosyalleşme ve kişisel gelişim odaklı programlar: tam gün 9.00 - 17.00 saatleri arasında kurslara dahil olabilir ya da yarım gün katılım sağlayabilirler. Ders programlarından birisini seçerek sadece bir branş için de katılım mümkündür.

"Yaz Okulu" programında beslenme 3(üç) öğün kalori ve çeşitlilik prensibine dayanmaktadır. Her öğün özenle planlanır ve beslenme bozukluğu görülen katılımcılara gerekli durumlarda bilgilendirme yapılır.


Yaz Okulu Ön Kayıt Formu

 Yalova Yaz Okulu
Bahçeşehir Koleji sınav tarihleri yemek menüsü en yüksek okul başarı ortalamaları ortalaması en iyi okul fiyatlar başarılar projeler uzman birey bilge doğa uğur gazete haber duyuru ve ilanlar. İş başvurusu. İnsan kayankları. İşe alım süreci. Türkçe, biyoloji, fizik, ingilizce öğretmenleri, öğretmen ihtiyacı olan okullar. powered by Bilişim Park