Bahcesehir Koleji k12.tr

STOYS STEM ROBOTIK

Bahcesehir College coding and robotic team

Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

http://www.yalovabahcesehir.com/Dizin8
öğretmen iş ilanları. öğretmen arayan okullar.
bahçeşehir stoys öğrenci takip giriş
Bahçeşehir Koleji Bahçeşehir Koleji
Miniklerden Bölge Bölge Türkiye Etkinliği
Bahçeşehir Koleji. Stoys, bursluluk sınavı, yaz okul, erken kayıt ve öğrenci paylaşımları.

Yalova Bahçeşehir Koleji Anasınıfı öğrencileri 'Dünyamızı Tanıyoruz' teması çerçevesinde 'Bölge Bölge Türkiye' adlı etkinliklerini ailelerine sundular.


Yalova Bahçeşehirli öğrenciler Ekim ayı derslerinde Türkiyeyi tanıma çalışmaları yaptılar. Bu çerçevede ülkemizin tarihi ve turistik güzelliklerini, yöresel oyunlarını, müziklerini, yemeklerini ve ünlü Türk büyüklerini tanıdılar.

26 Kasım 2013 Salı günü velilerini, anneanne, babaanne ve dedelerini Yalova Bahçeşehir Kolejine davet ederek hazırladıkları Bölge Bölge Türkiye adlı etkinliği sundular. Bölgelerimizi anlatan şiirler ve şarkılar söyleyen Yalova Bahçeşehirli minikler, Egeden Zeybek, en doğudan Kafkas, Doğuanadoludan Çayda Çira gibi Türkiyenin farklı yörelerinden halk oyunlarını velilerine sergilediler.

Program sonunda Anasınıfı öğrencileri, Yalova Bahçeşehir - Uğur Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mesut ACARı sahneye davet ettiler. ACAR, öğrencilerine ve öğretmenlerine ülkemizi anlatan böylesine güzel bir program hazırladıkları için, velilerine de yoğun katılımlarından dolayı teşekkür etti.

Etkinlik sonrası Yalova Bahçeşehir Koleji, tüm misafirlerine yöresel yemeklerimizden olan mantı ve aşure ikram etti.
 

Öneriler En çok görüntülenenler
Video Blog